Co se vysílá, co se píše, co se děje...

TV Noe znovu odvysílá vše ze Žďáru

7. 9. 2012 11:42
Rubrika: TV Noe a Radio Proglas | Štítky: zdar2012

Přes dvě hodiny dlouhý sestřih programu CSM, všechny záznamy, hodnotící kulatý stůl i speciální DVD - to vše pro vás připravuje TV Noe.


V neděli 16. září od 20.50 hodin odvysílá televize Noe 2,5 hodinový sestřihprogramu Celostátního setkání mládeže ve Žďáru. Znovu můžete prožít nejsilnější okamžiky letošního programu.

Od soboty 22. září vždy v sobotu dopoledne a v repríze v neděli odpoledne se bude televize NOE ve svém vysílání vracet na Celostátní setkání mládeže ve Žďáru. Postupně Vám týden co týden nabídne všechny záznamy, které ve Žďáru pořídili, a mnozí si tak znovu oživí pět krásných dní strávených ve společenství šesti tisíc mladých věřících.

V pátek 19. října od 20.00 zve TV Noe všechny ke sledování živě vysílaného Kulatého stolu s podtitulem "Ze Žďáru do Ria". Hosté pořadu v čele s ředitelem Sekce pro mládež ČBK P. Janem Balíkem budou nejen hodnotit letošní CSM ve Žďáru nad Sázavou a zvát na Světové dny mládeže do Ria de Janeira v příštím roce, ale také rádi v přímém přenosu zodpoví na všechny zvídavé dotazy.

V této chvíli také dokončují pracovníci TV Noe vydání kompletu 24 DVD s  kompletním záznamem všeho dění na CSM ve Žďáru, které zachytily kamery televize NOE. Množství 24 DVD je dáno tím, že TV Nie nechce snižovat kvalitu záznamu. Komplet se bude nabízet za cenu výrobních nákladů. Celý komplet nebo jeho část je možno již nyní objednávat na emailové adrese vysilani@tvnoe.cz . Je nutno uvést svoji doručovací adresu. Záznamy na DVD zašlou obyčejnou poštou.

Tv Noe můžete sledovat i online, přes její internetové stránky.

Zobrazeno 1029×

Komentáře

Napsat komentář »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Autor blogu Grafická šablona Ondřej Válka